Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість
Виробник
Колір
Каталог

Варто відзначити, що і візитівки й Кредитниці схожі з клясери, які використовуються для збирання марок або монет, але в нашому випадку, візитниця "колекціонує" візитні картки.

Є візитниці для карток, візиток, візитниці на кільцях, візитниці пластикові та металеві, візитниці пвх, і звичайно ж, візитниці зі шкіри. Так само існують візитниці з алфавітним покажчиком для великої кількості візиток, що істотно спрощує пошук картки потрібного Вам людини. Якщо у вас багато кредитних, або дисконтних карт, візиток, вкрай не зручно зберігати їх в кишенях піджака, в сумці, та й в гаманець вони не поміщаються. Ви не зможете знайти необхідну картку в потрібний момент, і будете виглядати не в кращому світлі перед очікують Вас людьми. Відмінне рішення - покупка зручною і компактною візитниці Buromax.

Візитниця купити Київ - незамінний аксесуар для ділової людини, яка цінує свій і чужий час. Купити візитницю Україна ви можете в інтернет-магазині, не виходячи з дому. На нашому сайті ви знайдете величезний вибір візитниць, і зможете підібрати модель виходячи з власних уподобань і смаків. У нас є невеликі моделі визитниц, щоб необхідні картки були завжди під рукою, а так само візитниці А4, які більше підходять для домашнього використання, так як можуть вмістити кілька сот різних карток. Візитниці Buromax або Panta Plast А4 мають багато регульованих відсіків, куди поміщають візитки нестандартного формату. Наш інтернет магазин так само пропонує великий вибір візитниць Panta Plast для жінок, а замовити вподобану модель можна в кілька кліків.

Візитниці купити Київ можуть бути з логотипом і без, звичайної форми і нестандартної, що безсумнівно підкреслить вашу індивідуальність. Доступна покупка визитниц в інтернет магазині як оптом, так і в роздріб. Представлена шкіргалантерея відрізняється бездоганною якістю і стильним дизайном.

Для бізнесменів і бізнес-леді пропонуємо візитниці зі шкіри. Вироби для чоловіків відрізняються лаконічним дизайном, щоб підкреслити солідність і надійність господаря візитниці. Останнім часом культура візиток стала все більш і більш поширена, а обмін візитками - це ознака хорошого ділового тону. Візитниці для жінок можуть бути прикрашені кристалами, а в якості чохла може виступати мішечок з оксамиту.