Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Формат
Колір
Каталог

кліпборди

Папка кліпборд є канцелярським пристосуванням, яке виготовляється в основному з тонкого, жорсткого пластика і має металевий затиск для надійної фіксації паперу. Так само є моделі пластикових кліпборд з кишенями для невеликих канцелярського приладдя або заміток, а кліпборди, виконані з дерева, виглядають дуже вишукано і респектабельно.

Кліпборди прості і функціональні, вони користуються великою популярністю для повсякденної роботи серед людей багатьох професій, яким потрібно зробити миттєві записи, тримаючи папку на вазі, коли доступ до інших поверхонь обмежений. Це і кур'єри, і всілякі консультанти, журналісти, начальники відділів, вчителі, менеджери, фахівці в області дизайну і багато інших.

Завдяки використанню папки-планшета Ваше офіційне виступ буде виглядати солідно, а Ваші документи будуть акуратно складені і затиснуті, що дозволить без праці їх перегортати. Так само можна помістити в кліпборд необхідні папери в правильній послідовності і роздати їх усім учасникам конференції, щоб вони відстежували Вашу мова не ризикуючи заплутатись в купі паперів.

Найбільш поширеним видом кліпборд є папка планшет А4, оскільки вона є незамінним атрибутом для проведення конференцій, семінарів, зборів і виїзних заходів. Клипборд А4 фіксує паперу за допомогою затиску, а так же, в закритому вигляді, допомагає зберегти документи від того, що зім'яло при транспортуванні. Зручність даного пристосування полягає ще в його легкості і компактності, оскільки він без праці поміститься в портфель або сумку. Так само, в продажу є кліпборди, де можна розміщувати папери форматом А3 і А5.

Купити папку-кліпборд ви можете звернувшись в наш інтернет-магазин, де на вибір надані папки різних кольорів і конфігурацій, які зможуть задовольнити будь-які потреби за ціною і якістю. Залежно від виробника і використаного матеріалу визначається вартість клібпорда. Але в будь-якому випадку, у нас це не дорого.