Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Оплата і доставка

Оплата

Оплата замовленого товару здійснюється за безготівковим розрахунком, відповідно до виставленого рахунку. Відвантаження товару здійснюється після отримання передоплати.

Ціни в інтернет-магазині вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Всі розрахунки проводяться в національній валюті України. Компанія "АГАТ-97М" залишає за собою право змінювати зазначені ціни в залежності від кон'юнктури ринку і без попереднього повідомлення.

Мінімальне замовлення, при якому виписується рахунок-фактура, повинен бути не менше 497.00 грн.

Доставка

  • Доставка по м.Києву (Правий берег) безкоштовна протягом 1-2-х днів, за умови, якщо сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 2997.00 грн. 

  • Доставка по м.Києву (Лівий берег) безкоштовна протягом 3-х днів, за умови, якщо сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 5997.00 грн.

  • Якщо сума Вашого замовлення менше 2997.00 грн., самовивіз з нашого офісу-складу або доставка Новою поштою за Ваш рахунок за тарифами перевізника.

  • Якщо Ви замовляєте тільки папір, то замовлення повинно складати не менш 4 ящиків.

  • Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою, Мeest Поштою безкоштовно за Наш рахунок, за умови, що у Вашому замовленні відсутній форматний папір А4, А3, А5, офісні дошки і техніка, та сума Вашого замовлення дорівнює або перевищує 2997.00 грн. Якщо у Вашому замовленні є форматний папір А4, А3, А5, офісні дошки і техніка, або сума менше ніж 2997.00 грн, доставка Новою Поштою, Мeest Поштою за рахунок покупця за тарифами перевізника.