Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Розмір
Колір
Каталог

Папка-реєстратор

Всі документи, що використовуються в роботі будь-якої фірми можна розділити на три групи:
- документи які використовуються постійно;
- документи які використовуються періодично;
- архівні документи.

Часто використовувані документи можна зберігати в ящику стола, документи другої групи мають властивість з часом накопичуватися, і це доставляє багато клопоту. Щоб упорядкувати всю документацію і надати офісу сучасний вигляд, пропонуємо Вам ознайомитися з продукцією з нашого каталогу. Наші товари допоможуть вам впорядкувати всі документи, тим самим, звільнивши робочий простір.

Папка-реєстратор з арочним механізмом

Папка реєстратор вміщує в себе набагато більше листів, ніж звичайна пластикова папка завдяки арочного механізму, що складається з двох металевих скоб, на які закріплюють файли або стандартні листи з отворами. За допомогою такої папки всі необхідні документи будуть впорядковані, і завжди під рукою. Папки-реєстратори зручні, довговічні і є незамінними для секретарів, бухгалтерів, і всіх, чия професія пов'язана з великим обсягом документів.

Даний вид папок виник ще в 19 столітті, винахідником став Фрідріх Зеннеккен. Згодом папки стала виробляти німецька компанія Leitz, канцелярська продукція якої популярна і зараз. У нашому каталозі так само представлені папки реєстратори компанії Leitz.

Вибираючи для роботи папки реєстратори, зверніть увагу на формат і товщину корінця папки, так як в залежності від цих параметрів в ній зможе розміститися різну кількість листів. Товщина корінця папки може бути 50 і 75 мм. Матеріал виготовлення обкладинки так само грає не останню роль. Обкладинка може бути виготовлена з кольорового щільного картону і поливиниловой плівки, яка захищає виріб від пилу і бруду.

Папка-реєстратор з картону

Папки реєстратори з щільною картонною обкладинкою в нашому магазині представлені в різних кольорах: червоному, зеленому, чорному, синьому, сріблястому, білому. Завдяки широкій колірній гамі Ви зможете підібрати папки, які ідеально підходять до інтер'єру Вашого офісу. Нижній край вироби окантований металевою смужкою, завдяки якій папка буде зберігатися в ідеальному стані тривалий час. У нашому магазині Ви зможете купити картонні папки-реєстратори європейських брендів.

Формати папок реєстраторів

Серед папок, найбільш затребуваною є папка-реєстратор формату А4, так як практично всі документи мають такий формат.

У каталозі нашої компанії представлені папки формату А4 торгових марок: Buromax, Donau, Esselte, Leitz, Delta, Axent. Ці бренди добре відомі не тільки у нас, але і за кордоном.

Так само слід звернути увагу на папки-реєстратори формату А5. Наприклад, реєстратор односторонній А5/ 70мм Buromax Jobmax (ВМ.3013-01).