Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Про інтернет-магазин Агат-97

Спеціалізація компанії "АГАТ-97М" - комплексне обслуговування офісів, продаж канцелярських і офісних приладдя, обладнання для навчання та презентацій, офісного паперу, штемпельної продукції, кожанной галантереї, офісної техніки, господарських товарів, комп'ютерних аксесуарів, витратних матеріалів, продуктів харчування і т. д.

Здійснюємо доставку канцтоварів по м.Києву та Україні. Купити канцтовари та інші товари для офісу Ви можете в інтернет-магазині канцтоварів Агат97. Проводимо продажу в роздріб канцтоварів, замовлення не менше 300 гривень і оптом. Опт канцтоварів ідивідуально обмовляється, щодо тієї продукції або групи канцелярських товарів. На опті завжди можна купити канцтовари недорого.

Наш фундаментальний принцип полягає в професійному підході до організації офісу. Ми приділяємо особливу увагу ергономічності, створюємо зручності клієнта користуванням продукцією. Пропоновані нами товари функціонально грамотно допомагають облаштувати офісне простір максимально практично і зручно, забезпечуючи кожному робочому місцю компактність і комфортабельність. Оновити, зробити стильним робоче місце і ефективність використання офісної площі ми допоможемо Вам комплексно - починаючи від письмового приладдя і закінчуючи офісною технікою відповідно до Ваших особистих переваг і естетичними смаками.

Пропонований нами спектр канцтоварів налічує більше 9700 найменувань. Ми намагалися раціонально збалансувати його згідно з нашими уявленнями про потреби сучасного офісу і бажань клієнтів. У нас Ви можете підібрати такі канцтовари, ексклюзивні канцтовари, яких немає, ні одному інтернет-магазині канцтоварів. При цьому розмаїтті канцелярської продукції перевіреної часом не вступає в протиріччя з економічністю цін. Клієнт все частіше вибирає порівняно недорогі канцтовари за прийнятними цінами. Також для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Основою нашої ефективної роботи є уважне ставлення до клієнта, багаторічний досвід в канцтоварних справі, наші менеджери професійно проконсультують і допоможуть підібрати найбільш підходящі для Вас канцтовари. Своїх постійних і потенційних клієнтів ми не ділимо на дрібних і великих, а в кожному клієнті бачимо, перш за все, людину і рівноправного партнера.