Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Про інтернет-магазин Агат-97

Спеціалізація компанії "АГАТ-97М" - комплексне обслуговування офісів, продаж канцелярських і офісних приладдя, обладнання для навчання та презентацій, офісного паперу, штемпельної продукції, кожанной галантереї, офісної техніки, господарських товарів, комп'ютерних аксесуарів, витратних матеріалів, продуктів харчування та ін.

Здійснюємо доставку канцтоварів по м.Києву та Україні. Купити канцтовари та інші товари для офісу Ви можете в інтернет-магазині канцтоварів Агат97. Проводимо продажу в роздріб канцтоварів, замовлення не менше 497 гривень і оптом. Опт канцтоварів ідивідуально обмовляється, щодо тієї продукції або групи канцелярських товарів. На опті завжди можна купити канцтовари недорого.

Наш фундаментальний принцип полягає в професійному підході до організації офісу. Ми приділяємо особливу увагу ергономічності, створюємо зручності клієнта користуванням продукцією. Пропоновані нами товари функціонально грамотно допомагають облаштувати офісне простір максимально практично і зручно, забезпечуючи кожному робочому місцю компактність і комфортабельність. Оновити, зробити стильним робоче місце і ефективність використання офісної площі ми допоможемо Вам комплексно - починаючи від письмового приладдя і закінчуючи офісною технікою відповідно до Ваших особистих переваг і естетичними смаками.

Пропонований нами спектр канцтоварів налічує більше 9700 найменувань. Ми намагалися раціонально збалансувати його згідно з нашими уявленнями про потреби сучасного офісу і бажань клієнтів. У нас Ви можете підібрати такі канцтовари, ексклюзивні канцтовари, яких немає, ні одному інтернет-магазині канцтоварів. При цьому розмаїтті канцелярської продукції перевіреної часом не вступає в протиріччя з економічністю цін. Клієнт все частіше вибирає порівняно недорогі канцтовари за прийнятними цінами. Також для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Основою нашої ефективної роботи є уважне ставлення до клієнта, багаторічний досвід в канцтоварних справі, наші менеджери професійно проконсультують і допоможуть підібрати найбільш підходящі для Вас канцтовари. Своїх постійних і потенційних клієнтів ми не ділимо на дрібних і великих, а в кожному клієнті бачимо, перш за все, людину і рівноправного партнера.