Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Тип
Колір
Каталог

Погляньте на свій офіс "з боку". Які предмети створюють хаос в приміщенні? Це документи, які безладно лежать на столах і полицях. Але папери є невід'ємною частиною робочого процесу. Інформація, що зберігається в них, може неодноразово знадобитися протягом дня. Іноді дані потрібно знайти одну мить, а значить, паперові носії завжди повинні бути в полі видимості. Як, не створюючи художній безлад, забезпечити доступ до інформації? Переймаємо досвід американських службовців: використовуємо підвісні файли для картотек!

Що собою являє незвичайна схема зберігання і в чому її перевага?

Підвісні канцелярські вироби представлені трьома видами продукції:

  • файл підвісний;
  • папка;
  • швидкозшивач.

Своїм зовнішнім виглядом вони нагадують кишені, оснащені кріпленнями, індексами, маркованими прапорцями. Підвісні канцелярські товари виготовляють з пластика і картону. Усередині них є відділи, в яких можуть зберігатися не перфоровані або перфоровані документи. Перевагою виробів є зручність і простота пошуку потрібних відомостей, а також забезпечення ідеального стану облікових форм. Стандартні підвісні файли для картотек А4 поміщаються в спеціальні пристосування, які мають різну місткість і бувають наступних типів:

  • ящики (картотеки);
  • валізки;
  • візки;
  • шафи.

Всі перераховані предмети відмінно вписуються в інтер'єр офісу і створюють враження суворого і бездоганного порядку: папери поміщаються в підвісний файл А4 або папку, останні - в ящики, шафи. Схема забезпечує максимально оперативний доступ до потрібних документів.

У нашому інтернет-магазині представлений досить великий вибір подібної канцелярської продукції. Файли і папки відрізняються між собою матеріалом, щільністю, розмірами, упаковкою, дизайном і кольором. Кожна папка для підвісних файлів оснащена переміщуються ідентифікаторами, змінними ярликами. Місткі пристосування можна регулювати по ширині. Для цього передбачена додаткова смуга.

Картонна папка служить нітрохи не гірше, вона виконана з міцного картону і оснащена надійними металевими направляючими. Такі варіанти гарні для зберігання паперових носіїв невеликого формату. Будь-яка підвісна папка для картотечних шаф захистить документацію від м'яття, заламування, зношування країв. Якщо у вас періодично виникає необхідність в перенесенні картотеки, то доцільніше придбати чемоданчик. Він укомплектований відкидною кришкою з замком, переносний ручкою і додатковими п'ятьма папками.

Уважно вивчіть асортимент інтернет-магазину agat97 і Ви без зусиль визначите, який вид пристосувань максимально Вам підходить. Всі товари в магазині створені для зручності та комфорту на робочому місці.