Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Офісні дошки і фліпчарти

Офісні дошки

Будь-який сучасний офіс не можна уявити без офісної дошки, яка є носієм інформації. За допомогою офісних дощок найзручніше проводити важливі наради, семінари та конференції. Офісні дошки займають мало місця в приміщенні, завдяки чому їх використання в офісах, навчальних класах, а так само в виставкових залах стає дуже зручним. Повсякденне і надзвичайно мінливому інформація, різні графіки, таблиці, діаграми, зображені на дошці не завадить діловому стилю будь-якого офісу.
Офісні дошки зручні тим, що мають різні функціональні можливості: можуть служити одночасно як магнітні і маркерні, як магнітні і крейдяні, можуть кріпитися стіну, ставитися на спеціальні підставки. Широкий асортимент офісних дошок можна уявити такими основними розділами:

Магнітно-маркерні дошки

Магнітно-маркерні офісні дошки є багатофункціональним пристроєм, так як на них можна і писати, і кріпити до магнітної поверхні листи з інформацією за допомогою магнітів. Вони прості у догляді (написана на дошці інформація легко стирається сухою губкою), мають приємний зовнішній вигляд (біла магнітно-маркерна дошка обрамлена рамкою з дерева або алюмінієвим профілем). Магнітно-маркерні дошки можуть бути класичної форми (кріпитися до стіни або ставитися на спеціальні підставки), і фліпчарти (можуть бути на коліщатках або тринозі). Магнітно-маркерні дошки незамінні для проведення презентацій, навчання, а так само повсякденній роботі в офісі. Вони так само широко застосовуються в навчальних закладах.

Коркова дошка

Коркова дошка в основному використовують в якості інформаційного табло, так як на них інформація на аркушах закріплюється за допомогою кольорових кнопок або спеціальних канцелярських цвяшків. На такі дошки так само можна прикріпити невеликі предмети. Коркова дошка в основному служать для організації праці, планування робочого часу, і навіть для декору приміщення офісу.

текстильні дошки

Текстильні дошки (фетрові дошки) є так само інформаційними дошками, листова інформація на яких кріпиться за допомогою кнопок або шпильок. Текстильні дошки бувають різних кольорів, що дозволяє підібрати їх під будь-яке внутрішнє оформлення офісу.

фліпчарти

Фліпчарти - це магнітно-маркерні дошки, які кріпляться на підставці з коліщатками або тринозі. Фліпчарти є оптимальним варіантом інформаційної дошки, якщо є необхідність переміщати її по робочому простору. Фліпчарт в своїй конструкції має спеціальну ручку, за допомогою якої можна прикріпити блок формату А1. Це дозволяє завчасно підготуватися до лекції, або презентації, підготувати план наради.

поворотні дошки

Поворотні дошки, вони ж оборотно-мобільні дошки, мають підставку на коліщатках і ідеально підходять для навчання в приміщеннях, де потрібно їх часто пересувати. Кількість робочих поверхонь поворотною дошки - дві, що дозволяє розмістити на ній вдвічі більше корисної інформації.

крейдяні дошки

Крейдяні дошки звично називати шкільними. Вони мають зелену або чорну поверхню, що служить для написання крейдою. На поверхню крейдяний дошки можна так само розміщувати інформацію за допомогою магнітів, так як вона має магнітні властивості. Зазвичай крейдяні дошки використовують в школах та інших навчальних закладах.

триптихи

Триптихи це один з видів офісних дощок з двома стулками, які розкладаються. Кількість робочих поверхонь таких дощок - п'ять. Вони намагнічені крім того, що на них можна писати крейдою. Завдяки цьому інформацію на такій дошці можна розмістити в набагато більшому обсязі.

планери

Планери - магнітно-маркерні дошки, поверхню яких розлініяна на тиждень, місяць і рік. Така разлиновка допоможе упорядкувати список потрібних справ в залежності від необхідної дати.

дошки вітрини

Дошки вітрини виконані в рамці і мають скляну дверку, яку можна замкнути на ключ, завдяки чому з'являється можливість захистити розміщену інформацію. Доки-вітрини можуть мати різні поверхні: магнітно-маркерні, коркову і текстильну.

дошки перегородки

Дошки перегородки можуть мати коркову, текстильну або магнітно-маркерні поверхню. Свою назву вони отримали від можливості монтуватися в спеціальних стійках, мати різні кути установки, і різні конфігурації. Призначення: дошки-перегородки можуть служити як експозиційні дошки, тренувальні дочки для навчання, і стінки-перегородки.

Підставки для дощок

Підставки для дощок складаються з металевої конструкції з безліччю регульованих з'єднань і призначені для кріплення на них різних видів офісних дощок. Поставки для дощок можуть бути на коліщатках і на нерухомих опорах.
Аксесуари для дошок
Для певного виду офісних дощок потрібен певний набір різних аксесуарів. Магнітно-маркерна поверхня вимагає для написання спеціальні маркери різних кольорів , які повинні стиратися спеціальною губкою, магніти різних кольорів і розмірів для розміщення листової інформації, тримачі для маркерів (магнітні), полички - підставки, засіб для чищення.
Для фліпчартів необхідні спеціальні паперові блоки, які мають отвори для кріплення. Для пробкових або фетрових поверхонь офісних дощок необхідні спеціальні прапорці, канцелярські гвоздики, за допомогою яких закріплюється потрібна інформація.
На нашому сайті представлений великий асортимент офісних дошок різних виробників, з різними розмірами і поверхнями.