Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Розмір і колірна гамма
Каталог

Грамотне архівування документів гарантує порядок на робочому місці і зручність в роботі. Пошук потрібної документації займає мінімумальний проміжок, завдяки чому забезпечується раціональний розподіл робочого часу. Досягти цього можна використовуючи архівні папки. У нашому каталозі ви знайдете бокси, накопичувачі і коробки високої якості, які дозволять впорядкувати необхідні документи по даті, подій, важливості і т.д. Вони призначені під розмір аркушів формату А4 і мають різну місткість.

Вигоди використання боксів і коробок

Використовуючи канцелярське приладдя подібного типу, ви зможете:

  • розкласти документи в потрібному порядку;
  • захистити їх від впливу негативних зовнішніх чинників;
  • забезпечити зручність в роботі;
  • розташувати чимала кількість документів в обмеженому просторі.

Що являють собою бокси і коробки?

Архівні бокси для документів досить місткі. У них можна містити до п'яти справ. Виготовляються бокси з щільного картону, який не деформується з часом. Їх можна використовувати як для зберігання, так і для транспортування документації.

Для більшої практичності пропонуються архівні коробки з гофрокартону. У них можна розмістити 5-7 боксів. Таке розміщення дозволяє вибірково вилучати потрібні справи. Особливо їх зручно використовувати при наявності великого обсягу різної документації.

Бокси і коробки для архіву мають спеціальне місце на бічній стінці і корінці, де можна залишати замітки щодо вмісту, які допоможуть надалі знайти потрібний документ, що не вилучаючи його. Крім цього, в них є спеціальні отвори для пальців, завдяки яким відкриття боксу або перестановка коробки не викликає труднощів.

Особливості продукції, пропонованої нами

Рекомендуємо купити архівні коробки в Києві представлені в нашому каталозі. Ми відбираємо тільки кращу канцелярську продукцію від перевірених постачальників. Всі вироби мають особливою міцністю, тому їх можна штабелювати в кілька ярусів.

На вибір споживача пропонуються коробки для документів зі знімними й відкидними кришками в різному колірному виконанні, що зручно при створенні архівації великого об'єму документації. Їх розміри підігнані під бокси. До того ж такі вироби універсальні. У них можна зберігати не тільки архівні бокси, але і диски, канцелярські матеріали та інші офісні приналежності.

На всю продукцію у нас:

  • доступні ціни;
  • видається гарантія;
  • надається сертифікат якості.