Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Каталог

Дитячі та шкільні товари

У нас на сайті Ви знайдете відмінний вибір канцтоварів для дітей. Олівці, акварельні фарби для малювання з додаванням бджолиного меду, не токсичні, легко змиваються з рук і одягу. А також є пензлика для малювання. Гуаші, набори пластиліну з різній колірній гамі, не липне до рук, швидко зігрівається і не залишає жирних плям. Альбоми для малювання з яскраво барвистою обкладинкою, набори кольорового паперу і картону. За допомогою наборів для дитячої творчості Ваші діти зможуть робити приголомшливі шедеври.

Великий вибір шкільних пеналів, ранців, рюкзаків, шкільних сумок і щоденників з оригінальним дизайном. Всі шкільні товари від виробника ТМ Zibi, Axent, Buromax, Kite. Торгові марки Kite, Zibi, Axent, Buromax враховують наймодніші тенденції на ринках канцелярських товарів. Використовують у виготовленні тільки високоякісні матеріали. Яскраві кольори і аксесуари не залишаючи байдужим жодну дитину.

У нас Ви знайдете все, щоб Ваша дитина виріс творчою особистістю.

Також Ви зможете купити канцтовари для дітей за доступними цінами, ми зробимо яскравою і насиченою життя Вашої дитини ...