Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість пробиваються листів
Виробник
Розмір, №
Колір
Каталог

Степлери

Степлер - пристрій, що працює з набором скоб (скріпок) і призначений для швидкого скріплення аркушів паперу або картону. За допомогою степлера можна зшити листи, як блоком, так і у вигляді брошури. Степлер пробиває листи скобою наскрізь, потім скоба загинається всередину або назовні, забезпечуючи надійну фіксацію зшитою таким способом паперу.

Пристрій степлеров і принцип роботи
За функціональність степлера відповідає механізм, за допомогою якого, при натисканні на ручку, скріпка виходить з гнізда і пронизує папір.
Існує три види механізмів: Стандартний (працює за допомогою пружини), посилений (на металевій ресорі) і полегшений (на пластиковій ресорі).

Види степлерів:
- кишенькові - мають полегшені скоби, здатні скріпити до 10 аркушів;
- ручні офісні - мають поглиблення для пальців і можуть скріпити до 30 аркушів;
- настільні горизонтальні або вертикальні - для зручності мають пластикову або гумову підошву, і скріплюють до 50 аркушів.

Для різних видів степлеров необхідні різні скоби (скріпки). Купуючи скоби, зверніть увагу на їх маркування (вказується на упаковці), де перше число - це номер скоби, а друге - довжина її ніжки. Зазвичай, скоби мають таке маркування: №10, 24/6, 26/6, 24/8, 26/8. Виробники степлерів повинні вказувати на коробці номера скоб, що підходять до того чи іншого пристрою.

Характеристики
Скоба (скріпка) - це сталева, з мідним покриттям, оцинкована або забарвлена несеченая дріт, рівна по діаметру на кожному відрізку.
Кінець кожної скоби загострений, завдяки чому степлер може легко проколоти папір.

Магазин канцелярських товарів Агат97 надає можливість купити степлери Buromax, Maped, Kangaro, Leitz, Axent і інших виробників.