Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість
Виробник
Колір
Каталог

Зображуючи предмети шляхом креслення не можна покладатися виключно на точність руки, для цього є спеціальні інструменти. І вони стануть в нагоді не тільки школярам старших класів, навіть в початковій школі не обійтися без циркуля. На цій сторінці ви зможете вибрати всі необхідні в Україні креслярські приналежності за ціною від виробників.

Переваги готовалень ТМ ZiBi для школярів

Готовальню називається набір креслярських інструментів, зібраних в одному футлярі, де кожному з них є своє місце. Шкільні готовальні відрізняються від професійних кількістю предметів, що входять в набір і матеріалом їх виготовлення. Пластик в даному виробі відмінний спосіб зробити шкільний рюкзак трохи легше, а сама готовальня для креслення 5,7,9 предметів від Zibi College нітрохи не поступається за якістю металевим аналогам.

Професійні циркулі відрізняються більшою точністю, але чи потрібна вона школярам? Пластикові вироби здатні допомогти у вирішенні шкільних завдань, але така покупка обійдеться набагато дешевше. Готовий набір включає в себе:

  • циркуль;
  • вимірювач;
  • запасні голки;
  • грифелі.

Зважившись придбати готовальню для креслення, пам'ятайте, що ви вибираєте вірний спосіб зберегти від поломки не тільки циркуль і інші компоненти готовальні, а й допоможете запобігти псуванню шкільного рюкзака.

Що потрібно знати, вибираючи тубус для креслень

Тубуси потрібні для зберігання і перенесення креслень або просто зображень. Такі контейнери виготовляються з високоякісного пластику. Тубуси розрізняються по діаметру і довжині, на яку здатні висуватися. При цьому вони можуть бути на:

  • ремені;
  • шнурку;
  • телескопічні;
  • з ручкою.

Оптимальним варіантом для перенесення малюнків різного формату стане розсувний тубус. При всій своїй місткості він має досить компактні розміри і забезпечений зручним ременем для перенесення.

Якщо необхідно купити в Києві тубус для креслень формату А3, А2 або більше, то слід звернути увагу на довжину контейнера. Вона може бути від 40 см (підходить для формату А4) і до 100 см. Зручні будуть моделі з кришкою, що закручується, що дозволяють швидко діставати креслення і малюнки.

Наявність якісних креслярських інструментів - це перший крок на шляху до успішного навчання. Поясніть дитині основи роботи з циркулем і чому математика, геометрія зокрема, любить точність. А готовальні ТМ ZiBi допоможуть виконати домашнє завдання на відмінно!