Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Вага
Виробник
Каталог

Робота з грошима на увазі їх правильне зберігання. Для цих цілей ідеально підходять банківські гумки для грошей, що дозволяють зберігати купюри акуратною стопкою, що спрощує їх перерахунок і збільшує термін служби банкнот. Ці канцелярські аксесуари виготовляють з еластичного каучуку, тому вони здатні розтягуватися в кілька разів, але при цьому не рватися і не псуватися. Завдяки цій особливості можна упаковувати пачки навіть значного обсягу і не турбуватися, що гумка в невідповідний момент порветься.

Переваги канцелярських гумок

Операції з грошима вимагають відповідальності і серйозного підходу. Використання гумок полегшує будь-які маніпуляції з готівкою. Канцелярська гумка має очевидні переваги:

  • проста фіксація необхідної суми грошей або інших предметів;

  • мінімальний знос банкнот при експлуатації;

  • зручний спосіб сортування;

  • спрощення підрахунку грошей;

  • безпеку використання і екологічність;

  • доступна вартість і економія.

Банківські гумки купити можна не тільки для фіксування банкнот. Вироби зручно використовувати і для інших цілей. Наприклад, для сортування невеликих предметів або упаковки листів, карток, креслень. Ними непогано перемотувати певну кількість олівців або інших пристосувань для письма. Багато хто використовує вироби в побуті для скріплення пакетів з продуктами.

Види гумок для грошей

Сучасні виробники виготовляють всілякі моделі, що відрізняються:

  • товщиною і діаметром кільця;

  • якістю (з різним вмістом каучуку);

  • різним колірним виконанням.

Ціна на канцелярські гумки залежить від ваги упаковки. Вироби фасують в упаковки від 50 до 1000 г. У кожній знаходяться гумки однієї форми і розміру. Аксесуари виготовляють з каучуку або комбінації каучуку і латексу. Додавання латексу робить вироби більш міцними і еластичними, що дозволяє використовувати їх багаторазово для кріплення пачок великих розмірів.

Купівля в інтернет-магазині «Агат-97М»

На підприємствах з великим оборотом готівки, в банківських установах співробітники щодня стикаються з необхідністю упаковки грошей. Щоб спростити цю процедуру, можна купити гумки для грошей. В інтернет-магазині «Агат-97М» представлено великий асортимент виробів за прийнятною ціною. Якщо у вас виникли питання, наші менеджери завжди готові допомогти. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні.