Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Тип / розмір
Колір
Каталог

Є величезна кількість дрібниць, без яких важко уявити звичайні будні. Хто з нас замислюється, перед тим як купити кнопки металеві канцелярські, про те, коли і де була створена перша така штучка? Швидше за все таких людей немає. Ці товари можна впевнено назвати важливими і потрібними для масового споживання. У кожному сучасному офісі є скріпки в величезному різноманітті. Всі предмети, які входять в групу канцелярії з металу, допомагають успішно впоратися з різними першорядними завданнями. В даний час є вироби не тільки з металу, але про це трохи пізніше.

Вартість канцелярських скріпок більш ніж доступна, з цієї причини різні затискачі і кнопки є обов'язковими в життєдіяльності офісу разом з комп'ютерами і важливими документами. Швидке скріплення паперів, їх фіксування на різних поверхнях за допомогою таких виробів забезпечують працівникам офісу висококомфортного роботу з великими обсягами документації ділового характеру.

сучасні варіанти

Як і будь-який виріб, скріпки постійно вдосконалювалися і видозмінювалися. Зараз є такі їх різновиди:

  • колечкообразние, використовувані в якості брелока для ключів;
  • з язичками - на них легко ставити позначки;
  • з гачками - можна вішати паперу на гвоздики.

У нашому інтернет-магазині можна дешево купити канцелярські скріпки. Є нескользящие скріпки, призначені для великого обсягу паперів, є фігурні, з кількома кутами. Французи зробили скріпку, у якій відгинається верх, щоб папір могла потрапляти всередину.

Особливою популярністю користуються великі канцелярські скріпки для паперу, це свого роду універсальний варіант, який найчастіше використовують в офісі.

Трішки історії

У тринадцятому столітті з появою паперу виникла необхідність скріплення аркушів. Уже в той час почали з'являтися перші аналоги сучасної скріпки - швидкозшивачі, але зручністю вони не відрізнялися. Лише в 19 столітті нью-йоркські офіси стали використовувати вироби, трохи нагадують сучасні - швейні шпильки, розроблені лікарем з Америки, але вони були небезпечними, поранили пальці. Предмет сучасного виконання був створений у Великобританії, там випустили скріпку подвійний овальної форми.

Розмір і матеріали

Ці вироби зараз виробляються з різних матеріалів. Класичні скріпки - металевий дріт з невеликим діаметром. Для таких цілей відмінно підходить вуглецева сталь: вона пружна, міцна, тому використовувати її можна багаторазово. Саме це вважається основним показником рівня якості - низькоякісні ламаються швидко і просто. Крім сталевих є ще вироби з оцинковки, пластмаси, нікелю, міді. Розмір виробів регламентується ГОСТом, він може бути найрізноманітнішим, дуже популярні скріпки канцелярські 28 мм, 50 мм.

У магазині канцелярії «Агат97» можна знайти великий асортимент різних скріпок, кнопок, шпильок від відомих і перевірених виробників. Колір, форма теж бувають різними, тут можна купити кнопки канцелярські кольорові гвоздики (шпильки), вони користуються зараз особливою популярністю завдяки своїй нестандартності. Цікаво виглядають кнопки-прапорці і гвоздики, їх зручно використовувати для презентацій.

Ціна на канцелярські кнопки і скріпки - невисока, що дозволяє купувати їх у великих обсягах і використовувати при необхідності для роботи з різними паперами. В асортименті магазину - високоякісні вироби, які зможуть впоратися навіть з найскладнішою і відповідальною роботою.