Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Об `єм
Виробник
Розмір
Каталог

Коригувальна рідина (коректор з пензликом)

Однорідна структура коректує рідини

Суспензія не містить згустків і грудочок, лягає на папір рівно. Не дає осаду. Ідеально білий колір досягається завдяки використанню високоякісних білих пігментів, які не жовтіють і не сереют навіть через тривалий час після висихання.

Хороша покриває здатність

Один шар повністю закриває текст без повторного нанесення (дуже економічно), рівномірно розподіляється по папері і якісно приховує всі типи написів, не розтікається. Текстура рідини не дуже прозора і не жирна.

Гладка поверхня

Шар коректує рідини володіє високою еластичністю, завдяки чому не розтріскується, не обсипається і не деформує папір, тобто утворює гладку і пластичну плівку.

Безпека, нетоксичність

Коректор не містить токсичних речовин, основа рідини - акрилова дисперсія в поєднанні зі спиртними складовими, не має різкого запаху. Використання коректора безпечно для здоров'я і екології.

Швидкий час висихання

Коригувальна рідина сохне за кілька секунд, це економить дорогоцінний робочий час.

довговічність

При тривалому зберіганні не загусає, не утворює осаду і грудочок, прекрасно переносить низькі температури (до-30С), повністю зберігаючи свої функціональні властивості.

стрічковий коректор

Унікальна покриває здатність
стрічка коректора досить щільно прилягає до різних типів
паперу і чорнила, покриваючи рукописний або друкований текст з першого разу. Забезпечує рівність лінії, не обсипається, а на останніх рядках исправляемого фрагмента обривається легко, при цьому не створюючи ні зморшок, ні тріщин.

Гладка поверхня після нанесення
основа стрічки створена на базі кращих технологій з поліефірної плівки, що одночасно залишається тонкою і гладкою, не втрачаючи щільність і міцність, саме тому шар стрічки не тріскається, а також не деформує папір. При нанесенні в один шар, що коректує стрічку неможливо відрізнити від паперу. На утворилася білої гладкої смужці коректора, можна зробити написання тексту, використовуючи, різні друкарські засоби.
Спеціальний знімний ковпачок призначений для запобігання коректора від можливого висихання.

Зручність у застосуванні
конструкція «носика» продумана до найменших подробиць. Для більш зручного застосування, має зігнуту форму, тому самостійно стосується паперу. Лягає рівно і міцно, не ковзає, а головне - прилягає до паперу щільно, не дряпаючи її. Вчасно використання не забруднює робоче простір, що є переважною рисою даного коректора.

Компактний корпус ергономічної форми
спеціально адаптований для зручної роботи. Округлість форми дозволяє ідеально лягає на долоню. Для того, що б пальці не сповзали, на корпус нанесені рельєфні смужки.

Індивідуальна блістерна упаковка
з еврозавесом, містить потрібну інформацію українською мовою, виконує інструктивну роль, розкриваючи правильність використання, то, що потрібно знати, перш ніж почати роботу з коректором.

Детальна інструкція
на зворотному боці упаковки продемонстровані не великі картинки, що показують правильність у використанні продукту, в тому числі, і під яким кутом до паперу найкраще скористатися коректором.