Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість пробиваються листів
Виробник
Колір
Каталог

Складно уявити роботу будь-якого офісу без дироколу для паперу - механічного пристрою, необхідного для створення отворів в листах для їх подальшого підшивки. Кожен офісний працівник стикався з ситуацією, коли під рукою не виявлялося дироколу і доводилося відкладати справи для його подальших пошуків. Простий інструмент, але без нього зупиняється все діловодство!

Які бувають дироколи?

Купити дирокол для паперу можна самих різних видів. Є вироби з металевим або пластиковим корпусом. Пристрої відрізняються по потужності, тобто здатності одночасно зробити перфорацію в певній стопці листів. Самі невеликі вироби здатні пробити не більш 12-20, більш потужні дироколи - до 250 аркушів. Останні розраховані на тривалий термін інтенсивної роботи з великим обсягом документації.

За кількістю отворів, які можна одночасно пробити, пристрої відрізняються. Стандартні з них здатні проробляти 2, 4, 5 або 6 отворів. Дирокол на 4 отвори знадобиться для папок з кільцями, 5-6 - для швидкозшивачів зі спеціальними фіксаторами.

Як правильно вибрати дирокол?

З великого асортименту моделей вибирають ті, які відповідають потребам трудового процесу. При покупці слід перевірити гостроту ножів, пробивши лист, складений в кілька разів. Нерівні краї паперу будуть говорити про поганий заточеного ріжучих елементів. Для активної роботи бажано купувати вироби з металу або високоякісного пластику. Ціна на дирокол для паперу розрізняється. Тут потрібно орієнтуватися на власні можливості.

Одне з корисних пристосувань - висувна лінійка з розмітками для рівною перфорації і отцентровкі отворів на документах різного розміру. Ще один важливий момент: пристрій неодмінно повинно мати контейнер для відходів, який буває знімним або висувним.

Купівля в інтернет-магазині «Агат-97М»

У нас можна придбати дироколи самої різної модифікації. Кожен представлений в інтернет-магазині товар відповідає всім стандартам якості і надійності. Асортимент дуже різноманітний. Крім стандартних інструментів, можна вибрати дирокол для люверсів або виріб, розраховане на роботу з великим об'ємом документації. Якщо ви не впевнені у виборі, наші менеджери завжди прийдуть на допомогу. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні після попередньої оплати.