Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Вага
Об `єм
Виробник
Каталог

Клей олівець

Клей-олівець відноситься до твердих видах клею. Розглянувши упаковку такого клею Ви швидше за все зустрінете позначення PVP або PVA. Що ж означають ці загадкові літери? Таке позначення вказує на те, який зволожувач (обов'язкова складова) лежить в основі компонентів клею: натуральна або синтетична. Від цього залежить і ціна клею-олівця.

В основі клею-олівця з позначенням PVP лежить гліцерин (натуральна речовина), в основі PVА - гліцерин (синтетична речовина, яка не так ефективно як гліцерин захищає від висихання). Термін зберігання залежить саме від цієї речовини.

PVA клей на основі гліцерину (синтетична речовина), який володіє більш низькими характеристиками і дешевше у виробництві.

Незважаючи на відмінності в складі, і один, і другий вид канцелярського клею-олівця Axent мають безліч загальних властивостей, основними з яких є:

Абсолютна нетоксичність. Клей Axent нешкідливий навіть при його тісному контакті з шкірними покривами. Легко змивається при попаданні на шкіру або одяг.

Зручність у використанні. Клей Axent не проливається, не забруднює руки, не має запаху. Клей лягає на папір рівним шаром, без грудочок і волокон. Наноситься легко і рівномірно, не розтікається. Надійний механізм, розташований в основі клейового стрижня, дозволяє легко викручувати і закручувати стовпчик клею, чітко подавати клейовий склад.

Економічність. Завдяки зручному тюбику і функціональній системі нанесення, клей-олівець витрачається дуже економно, тому навіть маленької упаковки вам вистачить надовго. До речі, клей-олівець Axent має тривалий термін придатності, ви можете зберігати його 2 роки, не побоюючись, що склад засохне.

Між клеєм на основі PVP і PVA є і деякі відмінності. Так, PVP клей-олівець Axent вважається більш «професійним»: він має кращу адгезію до різних видів паперу і текстилю, є морозостійким.