Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Тип і кількість аркушів
Каталог

Навчання в сучасній школі неможлива без зручних і звичних всім зошитів в лінійку і клітинку. На білих паперових аркушах учні конспектують уроки, виконують вправи і домашні завдання. Цей вид канцелярського приладдя необхідний учням як старших, так і молодших класів. Ми пропонуємо купити зошити в Києві, які мають масу позитивних характеристик, до яких відносяться:

  • різноманітне і красиве оформлення обкладинок;
  • висока якість паперу;
  • доступна вартість;
  • екологічна безпека;
  • відповідність вимогам освітньої системи і ГОСТам.

Кращі пропозиції для школярів

Сучасні учні звикли користуватися практичними і доступними канцелярськими виробами з паперу, які у великій кількості щорічно купуються перед початком навчання. А ось нашим предкам в цьому плані було складно. Багато стародавні жителі європейських країн для запису важливої інформації використовували пластини з кісток, свинцеві листи, дерев'яні дощечки, вкриті шаром воску і безліч інших пристосувань, які сьогодні здаються дивними і незручними. Перші паперові листи були особливо цінними і використовувалися дуже економно. Але часи змінилися і сьогодні дешево купити зошити в Києві можуть всі бажаючі. Для кожного шкільного предмета їх потрібно по кілька штук.

Наш інтернет-магазин пропонує зручні варіанти на різну кількість листів. Для школярів початкових класів необхідно купити зошити в Києві на 12 і 18 сторінок. Їх потрібно два види: в клітку і лінію. Учні старших класів використовують більш об'ємні вироби, які називаються «загальними»: на 24, 36, 48, 60 або 96 сторінок.

Ми продаємо зошити в Києві, схожі на маленькі твори мистецтва. Всі вони мають барвисте, яскраве оформлення, що дозволяє зробити навчальний процес максимально ефективним і цікавим для школяра. Красива обкладинка - крок на шляху до успішного навчання. Батькам важливо не забувати про це в процесі вибору канцелярського приладдя для своїх дітей.

Першокласникам можна купити зошити в Києві із зображенням забавних тварин або квіткових мотивів. Старші діти, особливо хлопчики, із задоволенням будуть виконувати домашні завдання в зошитах, на обкладинках яких присутні улюблені герої фільмів або круті автомобілі. Для дівчаток підійдуть варіанти з орнаментами, рослинами, бантиками, сердечками і т. Д.

Якщо вам необхідно дешево купити зошити в Києві з національною символікою, ми готові запропонувати вам кращу продукцію з красивими патріотичними мотивами.

Вигідні покупки в нашому інтернет-магазині

У віртуальному магазині «Агат 97» налічується більше 7000 найменувань товарів. Ми пропонуємо клієнтам купити зошити в Києві, а також багато інших канцелярське приладдя за мінімальною вартістю. Постійним покупцям, завдяки гнучкій системі знижок, надається можливість робити ще більш вигідні придбання.

Менеджери магазину завжди готові надати необхідну консультацію про товар, який є в каталозі. Ми допоможемо вам купити зошити в Києві, що відрізняються високою якістю, екологічною безпекою, які підходять як для навчання, так і для роботи.