Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Каталог

Більша частина життя дитини шкільного віку проходить за партою. У цей час особливо важливо забезпечити дитині умови, які допоможуть краще налаштуватися на навчальний процес і легше вбирати знання. Інтернет-магазин "АГАТ-97М" пропонує найдоступніший спосіб добитися бажаної мети - оригінальні, практичні, зручні у використанні щоденники і зошити, щоб посилити тягу дитини до навчання, і обкладинки для підручників, щоденників, книг і зошитів купити для того, щоб шкільні приналежності містилися в чистоті і порядку.

Шкільні щоденники дівчаткам

Головний документ школяра набуває особливого змісту, якщо його обирає школярка. Поряд з функцією журналу, в якому відбивається успішність учня, він виконує роль красивого аксесуара, призначеного для збору захоплених поглядів подруг. Багато батьків, вибираючи шкільні щоденники для дівчаток, прагнуть підібрати варіант, який би найкращим чином відбивав смак і характер дитини. Довгі походи по магазинах залишилися в минулому! У нас ви неодмінно знайдете те, що шукали. Яскраві, в міру суворі, романтичні, модні, з унікальними поліграфічними ефектами - щоденники шкільні в інтернет-магазині "АГАТ-97М" попадуть кожної дівчині. Ексклюзивна рамка-віконце, характерна тільки для товарів виробника ZiBi, дозволить учениці максимально персоналізувати документ. Розширений інформаційний блок допоможе в навчанні. Вашій дівчинці вчитися буде легко і приємно.

Шкільні щоденники хлопчикам

Щоденник - це головна "візитна картка" учня. Але якщо дівчинки, підбираючи вміст свого рюкзака, орієнтуються на дизайн, то основними вимогами до канцтоварам для молодих хлопців, є якість і зносостійкість. Шкільні зошити і щоденники в нашому інтернет-магазині відповідають характеру активного непосиди. Щільна обкладинка не дозволяє документу зіпсуватися в умовах інтенсивної експлуатації. Використання спеціальних поліграфічних технологій не залишає шансів нудному оформлення. У поєднанні з набором обкладинок для зошитів і щоденників документ не втратить своєї привабливості раніше, ніж підійде до кінця навчальний рік.

Обкладинки для підручників і зошитів

Проста, але ефективна обкладинка охороняє зовнішній вигляд навчальних посібників від негативних наслідків експлуатації. Недорогі обкладинки для зошитів для початкової школи дозволяють захистити кути сторінок від заломів. Книги, загорнуті в обкладинку, не вицвітають і не затираються. Достатньо лише правильно підібрати оптимальний розмір захисного аксесуара.

Компанія "АГАТ-97М" постаралася зібрати асортимент з обкладинок різних характеристик. Якщо ви сумніваєтеся, чи підійде вашому школяреві класична обкладинка, точно підігнана під розміри певних книг, придбайте універсальну обкладинку плівку для підручників, однаково добре підходить для посібників з різним обсягом сторінок. Всі вироби виготовлені з безпечних нетоксичних матеріалів підвищеної міцності.

Крім стандартних рішень, покликаних захистити зошити і навчальну літературу від передчасного зносу, компанія "АГАТ-97М" пропонує обкладинки збільшеного розміру. Обкладинка для зошита A4 стане в нагоді і для підручників великого формату, для атласів, карт.

Допомагати дитині в навчанні можуть лише істинно якісні шкільне приладдя. Вирішивши шкільний щоденник і обкладинку купити в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в безпомилковості свого вибору. Дозвольте своїй дитині вчитися з задоволенням!