Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Формат
Каталог

Папір застосовується практично у всіх сферах промисловості. Складно уявити собі сучасний світ без ділових листів, креслення, копіювання зображень та інших робіт, пов'язаних з використанням паперової продукції. Для кожного виду діяльності застосовується окремий тип паперового носія.

Папір для плотера

Плоттер - це спеціальне обладнання, яке використовується для широкоформатного друку. Дана техніка є незамінним помічником у роботі архітекторів, інженерів і людей інших технічних професій, вона здатна забезпечити високу якість друку. Особливою популярністю при цьому користується папір для плоттера А1.

При виборі носія фахівці радять звернути увагу на існуючу класифікацію. Отже, сьогодні виробники пропонують асортимент паперової продукції з різним спеціальним покриттям і без нього, а також листової і рулонної форми виконання. Якщо необхідна друк документів, то вибирають папір без покриття. А ось при виготовленні плакатів неможливо обійтися без високоякісного носія спеціального типу. До нього відносяться вироби з матовим покриттям «matt», а також папір, виконана на фотооснове «glossy».

В рамках форми носія найбільш затребуваним є рулонний тип продукції. У даній класифікації особливе місце займає папір для плоттера А1 рулон, розміру А0 з шириною 36 дюймів. Довжина паперу в рулоні залежить від його щільності.

Як вибрати креслярсько-малювальну папір?

Сучасний ринок відрізняється величезним асортиментом продукції для креслення і малювання. До цієї групи відноситься папір міліметрова, ватман та інші вироби цієї групи. Перший тип використовується для виконання графічних робіт, при яких застосовується чертежная сітка. Формат аркуша при цьому повинен збігатися з розміром сторінки пояснювальної записки, найчастіше використовується формат паперу А4 або А3. Поверхня такого виробу відрізняється щільністю і стійкістю, так як креслярі в своїй роботі неодноразово використовують ластик.

Ватманський папір ідеальна для креслень і роботи художників-початківців. Вона володіє міцністю на стирання, щільністю і високим рівнем білизни. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати ватман А1, А2 і А3. Ця класифікація визначає розміри листа. Вони складають 841х594, 594х420 та 420х297 відповідно.

Якість даного класу виробів оцінити досить просто: для цього потрібно стерти звичайною гумкою частина нанесеного зображення, якщо місце коригування залишилося без змін, то цей матеріал оптимальний для використання. Варто відзначити, що купити в Києві ватман А1 досить просто, для цьогоне потрібно бігати по магазинах, досить зробити замовлення на нашому сайті.

Для потреб художників сьогодні також випускають спеціальний папір. У сфері образотворчого мистецтва цінується Ватманський офсетна виріб целюлозно-паперового виробництва. Щільність даного типу паперу становить 180 г/м2. Її поверхня має підвищену міцність і поліпшеною структурою. Такий ватман А4 купити досить просто. Фахівці нашого магазину оформлять вашу заявку і нададуть консультацію з питання оплати та доставки придбаної продукції. Отримати додаткову інформацію можна на сайті https://agat97.com.ua/category30_214/. Численні позитивні відгуки наших клієнтів свідчать, що при виборі паперової продукції варто тільки поставити правильну задачу, і наші фахівці підберуть для вас найкращий варіант паперу.