Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Щільність
Виробник
Формат
Каталог

Щільна офісний папір є відмінним матеріалом для різних видів художніх, графічних і канцелярських робіт. Асортимент продукції, різної по щільності, представлений в широкій палітрі і зможе задовольнити найвибагливіший попит.

Щільний папір А4 застосовується для виготовлення рекламних листівок і яскравих оголошень з метою залучення уваги замовників і партнерів. Маркетингові, тобто організаційні, властивості використовуються для виділення найбільш важливої інформації в основному переліку документів. Далі кольоровими вкладками можуть позначатися розділи об'ємних текстових робіт - дипломних, курсових та ін.

Переваги паперу DNS

Color Print / Premium щільний папір А4 - стандартний варіант продукції для поліграфічних робіт. Вона ідеально підходить для лазерних принтерів і відрізняється високою механічною міцністю. Завдяки інноваційній технології виготовлення і використання якісної сировини, досягається потрібна гладкість листів. Внесення до складу целюлози сполучних компонентів, які не є абразивними, попереджає зношування. Правильно розташовані волокна перешкоджають утворенню грудочок при друкуванні. Нанесення спеціального покриття допомагає краще передати всі основні і допоміжні кольори спектра. Оптимальний показник вологості перешкоджає злипанню і заминання листів.

Де використовується щільний папір?

Сфера застосування щільного паперу широка і різноманітна. З неї виготовляють:

  • прайс-листи, меню для кафе і ресторанів;

  • запрошення, візитки, рекламні буклети і каталоги;

  • плакати, листівки;

  • шаблони для грамот, дипломів, сертифікатів.

Крім цього, кольоровий папір підходить для дитячої творчості і створення дизайнерських робіт, оскільки володіє насиченим кольором, що не просвічується і забезпечує високу якість друку. Виробником даного матеріалу є компанія «Mondi Business Paper» - корпорація світового рівня, лідер серед підприємств паперової промисловості.

Замовлення продукції

Купити щільний папір А4 ви можете в інтернет-магазині компанії АГАТ-97М, одним з напрямків діяльності якої є комплексне обслуговування офісів. Доставка товарів здійснюється по Україні та м.Києву.

Щільний папір також можна купити в кольорових наборах. Даний вид продукції затребуваний на шкільних уроках праці. Компанія регулярно проводить акції, надає знижки і бонуси оптовим покупцям і постійним клієнтам.