Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Розмір і колірна гамма
Тип і кількість аркушів
Колір
Каталог

Канцелярські товари являють собою основу для організації роботи в офісі будь-якої компанії. В такому закладі неможливо обійтися без комплектів різноманітних папок, степлеров, швидкозшивачів, письмового приладдя. Велику групу становлять паперові вироби. Без них не можна організувати роботу копіювальної техніки або оформлення документів. Кожен співробітник офісу зможе гідно оцінити роль маленьких листочків паперу, призначених для невеликих нотаток.

Історія виникнення стікерів
Сьогодні стікери канцелярські купити можна в будь-якому спеціалізованому магазині. А ще зовсім недавно про таких маленьких помічників офісних працівників не могло бути й мови. Вперше стікери з'явилися в 1980 році, завдяки експериментам Арт Фрая - дослідника американської компанії ЗМ. Він вирішив знайти застосування унікальному клею, винайденого фірмою, і став наносити його на закладки в псалтирі. Слід сказати, що Фрай співав у церковному хорі, де використовувалася ця книга.

Паперові канцелярські стікери для нотаток, що з'явилися в продажу, викликали справжній фурор не тільки у офісних працівників. Їх стали активно використовувати в навчальних та медичних закладах. Навіть домашні господині купували ці маленькі листочки, щоб клеїти записки з важливими нотатками на видному місці.

Стікер - надійний помічник для планування справ
Зручна канцелярські приладдя у вигляді паперу з липкою основою допомагає вирішувати багато важливих завдань. Щоб стікери купити в Україні, найкраще відвідати інтернет-магазин. Тут завжди є великий вибір як традиційних, так і оригінальних канцелярських товарів. Мелкоформатние листочки стануть надійним помічником, що нагадує про заплановані справах. На склеєному блоці стікерів можна записати всі важливі заходи, які потрібно провести в найближчий тиждень або навіть місяць.

Заповзятливі офісні працівники намагаються купити папір для записів з різними кольорами. За допомогою таких карток можна систематизувати свої справи, записуючи, наприклад:

  • На червоних аркушах - обов'язки, які потрібно виконати протягом дня.
  • На жовтих - заходи, розраховані на тиждень.
  • На зелених - справи, з місячним терміном виконання.

Для зручності роботи картки можна розкласти по квітам на три різні стопки. Вони являють собою унікальні підказки для пам'яті. Яскравий колір листочків не дозволяє залишити їх непоміченими.

Корисні функції клейких різнобарвних листочків
Малоформатні блоки паперу для записів можна використовувати в якості закладок для книг. Вони дають можливість не тільки швидко знаходити потрібну сторінку, а й робити важливі замітки. При цьому книга зберігає свій товарний вигляд, так як її сторінки залишаються чистими і рівними. Різнобарвні липкі картки часто використовують для створення міток для комп'ютерних дисків або відеокасет. Вони дають можливість розділити інформаційні носії на:

  • записи з домашнім відео;
  • художні фільми;
  • музичні твори.

Зручні стікери-закладки допомагають домашнім господаркам швидко знайти потрібний рецепт у кулінарній книзі або блокноті. Виробники канцелярського приладдя з паперу випускають різні форми і забарвлення цих важливих виробів. Сьогодні можна купити стікери у формі годинника, мобільних телефонів або фруктів. Для роботи в офісах, як правило, використовуються традиційні квадратні або прямокутні вироби. Оригінальні стікери, наприклад, у формі метеликів або листя дерев допоможуть прикрасити нудний офісний інтер'єр.