Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Тип і кількість аркушів
Формат
Колір
Каталог

До категорії обов'язкових канцелярського приладдя, затребуваних під час офісної роботи або навчання, відносяться зошити і блокноти. Їх неможливо замінити нічим, незважаючи на існування електронних новинок XXI століття - комп'ютерів, планшетів, смартфонів і т. Д. Блокноти та зошити зручні у використанні, в них не сідає батарейка і записана інформація не зникне безслідно. Варто відзначити, що компактна записна книжка стане в нагоді не тільки студенту, школяру або офісному працівнику - вона здатна стати відмінним аксесуаром, що дозволяє систематизувати трудові будні людини, зайнятого серйозним бізнесом.

Блокнот на спіралі - практична покупка

Звичайні зошити - це нудно. Їх купують у величезній кількості на початок навчального року. Більш цікавим і зручним є варіант звичної канцелярської приналежності, оснащений спіраллю. Такі блокноти відрізняються від звичайних методом кріплення листів до обкладинки. Їх сторінки з'єднані за допомогою пружини.

Назвати новинкою ці вироби складно - вперше вони з'явилися в 30-х роках минулого століття. Незважаючи на такий тривалий період існування, зошит не втратила свою актуальність до сьогоднішніх днів. Існує два варіанти кріплення спіралі - по довжині і ширині. Останній варіант найчастіше представлений у вигляді блокнота, використовуваного для побутових або робочих цілей.

Наш інтернет-магазин пропонує подібні канцелярські товари в широкому асортименті. Кожен покупець має можливість вибрати вподобане колірне оформлення обкладинки, відповідне для навчання або роботи.

Використовувати зошити або блокноти на спіралі дуже зручно. З ними у студентів не виникне проблеми, в разі вирваних аркушів. Під час офісної роботи на сторінці блокнота можна накидати колезі записку, скласти тезовий план майбутнього звіту і т. Д. Коли інформація на аркуші стане неактуальною, його легко вирвати без пошкодження зовнішнього вигляду виробу - інші сторінки не розсиплються.

Якісні блокноти в інтернет-магазині «Агат97»

Необхідно купити блокнот на кільцях в Києві? Зверніть увагу на пропозиції в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлені варіанти різного формату з міцними пластиковими обкладинками. Ви маєте можливість придбати блокноти в лінійку чи клітинку, а також з чистими аркушами. Завдяки яскравому, барвистому оформлення, ці канцелярське приладдя можна використовувати в якості невеликих пам'ятних подарунків для клієнтів, партнерів або колег. Вони відмінно підійдуть для щоденних нотаток - компактні розміри дозволяють завжди тримати їх під рукою. Блокноти на спіралі зручно використовувати під час проведення промо-заходів і виставок.

Канцелярська продукція в нашому магазині має масу переваг. До них відноситься:

  • висока якість;
  • оригінальне кольорове оформлення;
  • широкий асортимент;
  • зручність експлуатації;
  • універсальність.

Придбати нашу продукцію можна за зниженими цінами. Для цього необхідно взяти участь в цікавих акціях і конкурсах, що дозволить отримати хорошу знижку. Ми здійснюємо доставку замовлень не тільки по Києву, але і в будь-який інший місто України.