Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість
Виробник
Колір
Каталог

Безлад на робочому столі негативно впливає на концентрацію уваги і продуктивність!

До такого висновку прийшли американські вчені, досліджуючи працездатність людей в організованому і неорганізованому просторі. Виявилося, що безлад «вбиває» увагу, а це, в свою чергу, призводить до стресу і зниження продуктивності.

Чи помічали ви, як ви відчуваєте себе, коли на робочому місці порядок? Відразу хочеться працювати, творити, міркувати. У такій обстановці це здійснити значно простіше, ніж в хаосі.

Порядок організовує, покращує концентрацію уваги, продуктивність, самопочуття і настрій, Речі, які знаходяться на своїх місцях, радують око!

Експерти порядку - німці, які поклали філософію порядку і комфорту в основу всієї продукції Axent.

Axent вірить - чим менше хаосу буде навколо нас, і чим більше простору ми звільнимо навколо себе, тим більше з'являється у нас нових можливостей і ідей, і енергії на їх реалізацію.

Зручні і продумані настільні набори Axent допомагають зберігати порядок на робочому столі. Це дозволяє бути більш ефективним в справах і заряджає силами для здійснення нових ідей. Різноманітне і практичне наповнення настільних наборів Axent допоможе максимально ефективно обладнати робоче місце і утримувати його в порядку.