Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Матеріал
Виробник
Тип
Колір
Каталог

Заритися в паперах з головою - багатьом офісним працівника цей вислів знайоме буквально. Гора нерозібраних договорів, ксерокопій та інших документів, що засівають не тільки поверхню робочого столу, але й усі відділи, до яких можна дотягнутися - знайома картина? Тоді потрібно терміново купити вертикальні лотки для зберігання паперів і документів.

Особливості вибору лотка для документів і паперів: вертикальний або горизонтальний. В лотках зручно не тільки зберігати певні документи, а й цілі папки. Це дозволить систематизувати всі папери по роках, місяцях і іншим параметрам, важливим саме для вас.

Всі лотки умовно поділяються на:

  • вертикальні - дозволяють закріпити об'ємні папки, буклети чи журнали, можуть використовуватися в шафах і стелажах;
  • горизонтальні - найпопулярніший варіант, підходить для розміщення на столі;
  • збірні - універсальна модель, може використовуватися як в якості вертикальних, так і горизонтальних ємностей;
  • секційні.

Найчастіше настінний і настільний лоток для паперів виготовляється з пластика. Цей матеріал відрізняється необхідною міцністю, легкістю і невимогливий у догляді. При необхідності додаткової сортування варто звернути увагу на моделі з декількома секціями, що мають знімні ідентифікатори для маркування.

Крім упорядкування робочого простору, цей офісний атрибут може послужити ще й елементом декору. Вони можуть бути литими, напівпрозорими або сітчастими. Також вони випускаються в яскравих кольорах, що дозволить трохи розфарбувати сірі офісні будні.

Купити пластиковий лоток для документів і паперів - значить правильно організувати робочий простір!

Кращим інструментом для первинної сортування документів визнані лотки. Але недостатньо просто купити перший-ліпший і вважати роботу по організації робочого простору виконаною. Вибираючи лоток для паперів А4 сітка потрібно розуміти, куди ви його зможете поставити. Чи не буде піраміда з секційних лотків заважати руху в офісі, адже вкрай неприємно, якщо її хтось зачепить, і весь вміст доведеться знову відсортовувати.

Ще один важливий нюанс - прозорість матеріалу. Особливо важливі документи не повинні знаходитися в прозорих виробах, де кожен, хто входить зможе прочитати інформацію, в них міститься.

Асортимент нашого магазину канцтоварів дозволить підібрати лотки для паперу і організувати не тільки робочий простір, але і час Ваших співробітників. Тепер вони зможуть більше проводити його з клієнтами, а не витрачати на пошуки потрібного документа.