Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Розмір, см
Каталог

Фліпчарт (офісний мольберт) - один з варіантів різновидів офісної дошки, конструкція якої була запозичена від дошки-мольберта, пристосування, яким вже дуже давно користуються художники. На такій дошці розміщується полотно або ж папір для малювання, а сама дошка коштує на стійкій опорі - тринозі.

Дошка-мольберт (фліпчарт) стала незамінним інструментом для презентацій, доповідей, нарад та інших важливих заходів. Фліпчарт стає величезною записної книгою, завдяки можливості закріплення на ньому великого блокнота з відкидними або відривними листами. Під час наради таким блокнотом може користуватися одночасно кілька осіб.
Згодом дошку фліпчарта стали робити з магнітного матеріалу, а саму робочу поверхню покривали або плівкою, або спеціальною емаллю, або лаком, в результаті чого з'явився магнітний мольберт. Це мобільний пристрій, який поєднує в собі магнітно-маркерні дошки і багатолистові блокнот, який так само можна закріпити на мольберті. Б локнот для фліпчарта може бути оформлений по-різному, в залежності від вимог замовника.
Папір для фліпчарта повинна бути високої якості, так як написи, графіки і малюнки, виконані маркерами-фломастерами повинні бути чіткими і стійкими, а не розпливатися по папері.
Маркери для фліпчарта є універсальними, так як можуть писати і на папері, і на поверхні магнітної дошки.
Магнітний фліпчарт універсальний, компактний і мобільний, що є абсолютним його перевагою. Ви можете встановити його в будь-якому зручному для вас місці, використовувати в якості стенду для розміщення інформації або ж заховати на зберігання.

Вибираючи фліпчарт слід визначити такі важливі моменти:
- матеріал з якої виконана дошка фліпчарта. Зазвичай, це магнітно-маркерна дошка;
- розміри;
- чи є витратні матеріали та інше приладдя для дощок.

На сторінках нашого інтернет-магазину канцтоварів, Ви зможете підібрати дошку-фліпчарт під будь-які вимоги. Так само в нашому магазині Ви зможете придбати папір для фліпчарта і інші необхідні приналежності.