Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Формат
Каталог

На сайті канцтоварів агат97 Ви зможете знайти ту демонстраційну систему, яка оптимально підходить до того місця, в якому Ви бажаєте її встановити!

Рекомендації по використанню:

У промисловому середовищі.
Демонстраційні панелі, створені для забезпечення оптимальної наочності і надійно захищають Вашу документацію від забруднення, бризок і пилу, характеризуються високою міцністю і простотою в застосуванні навіть при інтенсивному використанні.

В офісі або в магазині.
За рахунок своєї простоти й ергономічності демонстраційні панелі прекрасно підходять для розміщення інформації в офісах і в комерційних точках.

У середовищі харчової індустрії і в місцях громадського харчування.
Звільняючи простір і будучи легко миються, демонстраційні панелі прекрасно підходять для використання на об'єктах промисловості, в ресторанах, кафе, готелях.

У медичному середовищі.
Будучи унікальною в своїй категорії, дана продукція моментально знищує мікроби, які потрапляють на неї в процесі маніпуляції, борючись таким чином з поширенням бактерій, які переносяться контактним шляхом.

Для настінного кріплення.
Презентаційні системи Tarifold дозволяють вивішувати інформацію вертикально і забезпечують доступність і швидкість прочитання за рахунок її розміщення на рівні очей. Прекрасно підходять для відкритих просторів. Не будучи громіздкими, вони дозволяють вивішувати інформацію в тих місцях, де вона повинна бути наочною, одночасно забезпечуючи її захист.