Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Кількість
Виробник
Каталог

Бокси для ключів
Незамінний атрибут сучасного офісу. Дозволяє систематизувати зберігання ключів від усіх кабінетів і приміщень, а також дозволяє регламентувати доступ до них.
Бокси для ключів мають кілька розмірів і призначені відповідно для зберігання різної кількості ключів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант боксу для кожного конкретного офісу.
Брелоки, якими укомплектовані бокси, можуть бути легко і зручно персоніфіковані. Брелоки мають змінний двосторонній індекс для підпису, який захищений від забруднення і пошкодження спеціальним вкладишем з щільної прозорої плівки. Корпус боксу buromax виготовлений з листової сталі товщиною 0,8 мм. Високоміцне зносостійке покриття, виконане за технологією порошкове напилення, недежно захищає бокс від різного роду шкідливих впливів навколишнього середовища.

Бокси для грошей
Бокси для грошей або, як їх часто називають, кеш-бокси, це оптимальне рішення для оперативного зберігання і захищеного переміщення невеликих обсягів грошових коштів та інших цінних предметів. Бокси Бюромакс обладнані кодовим замком і складаним ручкою для перенесення. Трьохрозрядний кодовий замок защіщаетбокс від небажаного проникнення, ключовий код може бути легко змінений власником. Бокси укомплектовані знімним лотком, який має кілька відділень різного формату для роздільного зберігання купюр, монет, а також інших предметів невеликих розмірів.