Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Діаметр пише вузла
Виробник
Тип
Колір чорнил
Каталог

гелеві ручки

Гелеві ручки - це дуже зручне і надійне пристрій для письма з швидковисихаючими чорнилом, що забезпечують на папері красиву і чітку лінію.
Чорнило за своєю консистенцією нагадують гель, звідси і походить назва ручок.
Зовнішній вигляд багаторазової гелевою ручки - це пластиковий корпус з металевим наконечником, гумовим грипом для запобігання ковзання пальців, ну і сам гелевий стрижень. На однотонний пластик корпусу гелевою ручки може бути нанесений логотип або інше зображення, тому такі ручки можуть стати хорошим подарунком або сувеніром, що нагадує про якусь подію, або несе інформацію про фірму.

Стрижень гелевою ручки відрізняється від стрижня кулькової тоншою конструкцією каналу, що з'єднується з пишучим вузлом, порівняно невеликим кулькою і чорнилом, що мають густу гелеву консистенцію. Завдяки таким чорнилом гелевою ручкою швидко і легко писати, докладаючи мінімальне натискання на пишучий вузол. Якщо звичайні кулькові ручки починають писати при натисканні еквівалентом 120 гр, то гелеві ручки пишуть при тиску всього в 60-70гр. Завдяки своїй простоті і якості листи гелеві ручки стають незамінним інструментом для будь-якого офісу.

В інтернет-магазині канцелярських товарів Агат97 Ви можете купити гелеві ручки торгових марок Delta by Axent, Buromax, Axent, Zibi, Pental, Uni.