Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Тип
Колір
Ширина лінії
Каталог

Edding - єдиний виробник в світі, що пропонує такий багатогранний асортимент маркерів для загального і спеціального призначення. Вся продукція зроблена в Німеччині, пройшла сертифікацію ЄС, якість говорить сама за себе. Кращий вибір для тих, хто любить свою справу!

Маркери перманентні Edding!

Асортимент перманентних маркерів Edding дає можливість підібрати необхідну модель для кожного випадку. Кожен продукт цієї категорії має підвищену світлостійкістю, напис стійка до вологи, стирання, атмосферних впливів, з чорнилом, що не роз'їдають поверхню і практично не мають запаху!

Необхідний універсальний маркер для нанесення на метал, дерево, скло, картон, пластик, кераміка і т.д. - тоді виберіть моделі

e -300 (круглий пишучий вузол, 1,5-3мм, просто заправляти чорнилом е-МТК25),

e -330 (клиновидний пишучий вузол, 1-5мм, просто заправляти чорнилом е-МТК25),

е-390 (широкий пишучий вузол, 4-12мм, заправляти чорнилом е-Т25)

Для тонких написів, в тому числі і на плівці, пластику, кераміці, кабелі - виберіть e -140 (тонкий пишучий вузол, 0,3мм).

Спеціальні маркери Edding!

Професіоналам легко працювати тоді, коли їх оточує професійне обладнання та матеріали. Edding створив Маркери Industry для якісної роботи в промислових агресивних умовах:

для написів на жирних, запорошених, брудних поверхнях і т. п. (модель е-8300),

для стійких написів до кислот, розчинників, механічному стирання і перепадів температур від -30 ° С до + 30 ° С (модель е-8750),

для написів на шорсткуватих поверхнях і необхідності витримувати нагрівання до 1000 ° С (модель е-950).

Для фахівців по роботі з гумою є рішення від Edding - маркер TYRE для маркування гуми е-8050 в металевому корпусі - чорнило білого кольори не розтікаються, що не розмазуються, швидко сохнуть, еластичні, а слід чорнила стійкий до ультрафіолету, вологи, механічного стирання.

Для пралень робіт Edding випускає спеціальний маркер - e -8040 LAUNDRY для маркування текстилю. Чорнило маркера безпечні для здоров'я. Вони на пігментного основі, а значить написи стираються, стійкі до багаторазового прання (до 95 ° С).

Прихована маркування необхідна в різних спеціальностях і сферах життя. Якість і стійкість написи тут вкрай важливі! Саме тому Edding виготовляє - e -8280 маркер SECURITAS UV для прихованого маркування гарантуючи стійкість написи. Слід чорнила видно тільки в ультрафіолеті.

Лак-маркери Edding!

Якщо напис повинен бути зроблений раз і назавжди - без лак-маркерів Edding не обійтися! І неважливо необхідно це в виробничих цілях фахівця заводу або в роботі художника-дизайнера над декором.

Лакові маркери Edding універсальні з огляду на те, що писати ними можна як на склі, металі, так і на дереві, пластику, паперу і т.д. Термостійкість до + 400 ° С (а деякі кольори до + 1000 ° С).

е-792 лак-маркер paint (пишучий вузол 0,8мм)

е-791 лак-маркер paint (пишучий вузол 1-2мм)

е-790 лак-маркер paint (пишучий вузол 2-3мм)

Edding представляє серію маркерів для легкого догляду за будинком!

Дрібні подряпини, на меблях - не проблема!

- Маркер е-8900 - спеціальний перманентний маркер з лакують ефектом для ремонту невеликих ушкоджень та закладення подряпин на дерев'яних, меблевих поверхнях (столи, двері, вікна і т.п.).

Забруднилися кахельні шви видають старість плитки?

- Маркер е-8200 - для зафарбовування, корекції і додання свіжості кахельною швах. Чорнило непрозорі, не стираються, не змиваються водою. До складу чорнила входять спеціальні присадки і фунгіцид, що запобігає утворенню грибка і цвілі.

Гумові деталі (в машині, холодильнику, склопакетах і т.д.) погано виконують свої функції?

- Маркер е-8150 - для обробки будь-яких гумових ущільнювачів. Маркер заповнений силіконовим маслом без кольору і запаху. Очистивши і знежирити поверхню, нанесіть силіконове масло і щільно притисніть до відповідної частини - через 24 години виріб готовий до експлуатації.

Крейдяні маркери Edding!

Діти та їхні батьки, співробітники магазинів і супермаркетів, кафе і ресторанів - ось цільова аудиторія цих маркерів. Купуючи крейдяний маркер Edding для вікон, дощок і гладких поверхонь, ви купуєте можливість проявити себе, зробити світ навколо яскравіше, яскравіше!

Крейдяні маркери Edding e -4090 (пишучий вузол 4-15мм) і е-4095 (пишучий вузол 2-3мм) - чорнило на основі розведеного крейди залишають щільну густу лінію, не мають запаху, не токсичні. Стираються з гладких поверхонь сухою губкою, з шорсткуватих видаляються водою.