Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Діаметр
Виробник
Розмір
Колір
Каталог

Оснастки Colop

Оснастки можна умовно розділити на три види:

- ручні;

- автоматичні (самоокрашівающіеся);

- оснастки для печатки або штампа використовується з настільної штемпельної подушкою, в той час як автоматична оснастка має всередині своєрідну касету-картридж, просочену фарбою-змінну штемпельну подушку.

Ручна оснастка - це виріб, що складається з рівної поверхні, на яку наклеюється кліше і ручки для зручності її використання. Як правило, ручні оснастки бувають:

- дерев'яні;

- пластмасові;

- металеві.

Найбільш популярні з них - металеві з кришкою, що закручується.

Такі оснащення розрізняються видом ручки ( «вушка», «кільце», «черепашка», «грибок») і кількістю відділень (одінарние- з відділенням тільки для кліше, і двойние- з додатковим відділенням для подушки).

Інтерес до ручних оснащенням пояснюється їх компактністю, і як наслідок-зручністю транспортування (в кишені, в сумочці, в барсетці) у зв'язку зі звичкою деяких бізнесменів завжди і скрізь носити печатку із собою.

Автоматичні оснастки (самоокрашівающіеся) мають спеціальну конструкцію, що передбачає вбудовану штемпельну подушку. При натисканні на оснащення спеціальний механізм з наклеєним кліше переносить штемпельну фарбу з подушки на папір. Або на будь-яку іншу поверхню в залежності від застосовуваної штемпельною фарби.

Форма і розмір оснастки залежать, природно, від форми і розміру відбитку печатки або штампа:

- круглі;

- прямокутні;

- квадратні;

- овальні.

(Прийнято вважати, що друк дає круглий відбиток, а штамп- прямокутний або квадратний). Як правило, розмір оснастки підбирається на 1-2 мм по довжині і ширині більше, ніж розмір кліше.