Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Щільність і розмір
Виробник
Формат
Каталог

Конвертний або пакетний ламінатор

Ламінування - це післядрукарська обробка документів, або інших важливих паперів захисною плівкою. Так само ламінування успішно застосовують для захисту від шкідливих впливів підлогових покриттів і інших видів матеріалів, які потребують посиленого захисту. Таким чином, за допомогою процедури ламінування можна продовжити життя документам, зберегти свій зовнішній вигляд покриттів і заощадити кошти.

Пакетні ламінатори мають відмінності по:
- форматам;
- матеріалу корпусу;
- щільності ламінованого документа;
- можливості регулювання температури;
- наявності реверсу;
- можливості регулювання швидкості;
- можливості тиснення фольгою.

Витратним матеріалом ламінатора є плівка, зовні схожа з пакетом. Пакетні ламінатори мають просту конструкцію, завдяки чому освоїти даний апарат може навіть ненавчений персонал.

Пакетні ламінатори поряд з ламінуванням можуть виконувати тиснення і фольгування. Так само важливою особливістю пакетного ламінатора є можливість ламінувати фотографії. Пристрій здатний заламинировать исходник форматом А2. Особливою популярністю користуються моделі ламінаторів А4-А6.

Принцип роботи

Матеріал для ламінування слід очистити від пилу, помістити в спеціальний пакет з клейким внутрішнім шаром і пропустити через ламінатор. Ламінаційні вали, що знаходяться в русі, захоплюють пакет, клейовий шар плівки нагрівається, стає прозорим і міцно приклеює плівку до матеріалу. На виході з пристрою отримуємо заламінований документ. Якщо в роботі використовується ламинатор з холодними валами (як нагрівальний елемент виступає пластина) обов'язково слід застосовувати захисний конвертер - керіер (паперовий захисний конверт). Керіер використовують при роботі на пакетних ламінаторах з холодними валами, в яких немає регулятора температури.

Час безперервної роботи ламінатора залежить від матеріалу корпусу. Щоб корпус ламінатора не деформована, по можливості не використовуйте пристрій більше однієї години. Корпус ламінатора може бути виготовлений з різних матеріалів. Так, ламінатори з термоустойчивим пластиковим корпусом можуть безперервно працювати не більше 4 годин, ламінатори з металевим корпусом - до 8 годин. Практично будь-який рулонний ламінатор можна експлуатувати цілодобово.