Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Проста деталь кулькової ручки, яка рятує життя

Ви думаєте, що юному учневі нічого не загрожує під час вирішення задачок або виконання письмових вправ? Це велика помилка! Раптом він проковтне «маленьку смерть»?

Джерело небезпеки!

Діти часто пхають кулькову ручку в рот, та й дорослі серйозні люди теж іноді грішать поганою звичкою - гризуть її, немов діти! У момент нешкідлива деталь виявляється в роті і перекриває дихання. Дорослий, можливо, отримає її, але юне дитя з великою ймовірність загине.

За Cтатистика ВООЗ (Всесвітньої асоціації охорони здоров'я), необережно поводження з ручками щорічно призводить до смерті кількох тисяч людей. Добре, що компанія Bic подбала про безпеку покупців своєї продукції, і тим самим істотно знизила смертність через найдурнішого непорозуміння!

Технологія турботи про безпеку і стильне рішення.

З 1991 року в ковпачках кулькових ручок даного виробника робиться спеціальний отвір. Навіть якщо ця деталь заблокує дихальні шляхи, то потерпілий все одно зможе дихати! Подбайте про безпеку юного учня - замовте найбезпечніші авторучки у нас за дуже вигідними цінами! Це зразок безпеки від світу канцелярських товарів!