Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Олівцеві скульптури - диво чудових фігур

Відомий фахівець в області дизайну з ПАР Jennifer Maestre зуміла відкрити нову грань в застосуванні звичайних кольорових олівців . Хіба можна використовувати ці звичні предмети для чогось іншого, крім малювання? До недавнього часу ніхто навіть не замислювався про це. Знайомство з витонченими плодами таланту Дженіфер приводить у захват нестандартним підходом до багатьох традиційних в побуті речей.

Приголомшлива краса оригінальних виробів

Із загальноприйнятої методикою малювання твори південноафриканського майстри не мають нічого спільного. У чарівних фігурах при бажанні можна побачити щось індивідуальне і особливе. Вражає не тільки візуальна привабливість, а й можливість надати абсолютну свободу уяві. На кожен шедевр автора не складає труднощів дивитися годинами, насолоджуючись незвичністю форм і даючи простір своєї фантазії.

Різноманітність олівцевої вишуканості

Увага глядачів притягують і розкішні квіти, і мешканці морських глибин, і миловидні звірятка, і абстрактні за зовнішнім виглядом створення. Творчий процес для кожного екземпляра триває задоволеного довго. Іноді на одну композицію йде кілька днів.