Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Спінений

Фоаміран (Фоам, EVA-який матеріал) - це матеріал для декорування, який з кожним днем стає все популярнішим. Це - дрібнопористий спінений матеріал, який при тепловій обробці або розтягуванні «запам'ятовує» форму. Тобто за допомогою тепла рук або нагрівальних приладів (праска, фен) заготівлі з фоамірана можна надати будь-яку форму і додати фактуру.

На дотик фоаміран дуже приємний, м'який, оксамитовий. Фоаміран дуже добре ріжеться ножицями, також з ним можна працювати звичайним фігурним дироколом. До речі, вироби з фоамірана дуже зносостійкі - вони не бояться ні вологи, ні пилу, стійкі до атмосферних впливів і впливу хімічних речовин, нетоксичні і безпечні для навколишнього середовища.

Що можна робити з фоамірана? Реалістичні декоративні квіти і квіткові композиції, бутони, ягоди, листя, а також ляльок, аплікації, елементи для скрапбукінгу і багато іншого. З нього можна робити елементи декору інтер'єру, прикраси для одягу і волосся, елементи подарункової упаковки і листівок. Фоаміран можна використовувати у вигляді плоскої основи для декупажу, для малюнка (крейдою, пастеллю, фломастерами) і живопису (гуаш, акрил, темпера і т.п.). Дуже широко використовується як в хендмейд, так і в дитячій творчості.

У набір входить 5 аркушів кольорових або білих. Товщина листа: від 1мм до 2 мм. Формат: А4 або А3. Упаковка: прозорий пакет з европодвесом і клейким клапаном.