Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Товщина
Колір корпусу
Каталог

Як і більшість пристосувань для малювання, олівці розрізняються за типами і кожен вид має свої особливості. Прості графітні олівці з дерев'яним корпусом - найпопулярніші варіанти даного товару. На зворотному боці стрижня розташований ластик, що дуже зручно при роботі з ними.

На механічний олівець ціна в Києві різниться, але залишається невисокою. Такі вироби можна розділити на два види: цангові і автоматичні.

Цанговий варіант має держатель для графітового стержня і користується попитом і у звичайного школяра, і у професійного інженера. Їм зручно робити штрихи або креслити.

Автоматичний олівець може мати гвинтовий механізм подачі графітового стержня, бічну кнопку на корпусі. Грифель подається простий струсом цього предмета.

Купити олівець механічний (автоматичний) koh I noor (Кохинор) 0.5мм, 0.7мм можна на сайті нашого магазину. Вам пропонується великий вибір, прийнятний діапазон цін і різні типи продукції для різних цілей. Наші товари можна використовувати для креслення, малювання, складання позначок і ескізів.

Який товар вибрати?

При покупці механічних олівців потрібно мати на увазі, що вироби з напрямних механізмом із пластику недовговічні і при силових навантаженнях (при натисканні під час креслення) стрижень буде йти в корпус.

Механічний олівець faber castell відноситься до сучасних інноваційним приладдя для записів і є екологічно безпечним для дітей, художників та інших споживачів графитной продукції.

Всі вироби, представлені на сайті компанії, відрізняються товщиною стержня і характером планованих завдань.

Більш складна конструкція при кожному натисканні на кнопку забезпечує подачу стрижня на потрібну довжину. Автоматичний олівець металевий не вимагає заточування, його корпус надійний, виглядає дуже стильно. У нас ви можете придбати професійні грифельні олівці, розраховані на роботу зі стрижнями 0.3 - 1.0 мм.

Сучасні вироби-автомати діляться на 2 види:

  • механічний (автоматичний) олівець (ручка) для малювання і письма;
  • пристрій для графіки і креслення.

Наші переваги

Ми маємо в своєму розпорядженні великим асортиментом механічних олівців в ціновій категорії преміум і пропонуємо тільки перевірені бренди. Оформити покупку через інтернет легко - потрібно тільки залишити заявку на офіційному сайті, заповнивши спеціальну форму, або зателефонувати за вказаним на сторінці телефону.

Набір графітових олівців обійдеться дешевше, постійним покупцям надаються знижки, існують спеціальні пропозиції, які вам обов'язково сподобаються.

В автоматичних олівцях грифель легко виходить і забирається назад в корпус. При користуванні такою продукцією немає відходів, як у випадку з їх аналогами з графітової заточкою, де не використовується більше половини стрижня.

Не можна не розглянути варіант графітових (графітних) олівців для малювання або креслення з набором запасних стрижнів і амортизаційними наконечниками. Це хороша продукція, за цілком прийнятною ціною, якої ви будете користуватися тривалий час, без будь-яких проблем. Нашими товарами зручно робити креслення, вони відмінно взаємодіють з будь-яким типом паперу.

Для успішної роботи офісних співробітників важливе значення має якість канцелярського приладдя, а купуючи наші вироби, можна не сумніватися в їх надійності.