Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню

Канцтовари від Євгенії Гапчинської

Дітям подобаються ручки і зошити з яскравими, цікавими картинками, але найбільше їх залучають зображення модних брендів, героїв сучасних мультфільмів або відомих художніх напрямків. Канцтовари від Гапчинської отримали схвалення від малюків за всіма пунктами.

Євгенія Гапчинська є українською художницею, яка зуміла висловити в своїх картинах справжнє дитяче щастя, зобразивши карикатуру незграбного тіла маленьких леді в ніжних, теплих барвах. Кожне творіння Євгенії передає безтурботність найпрекраснішого віку, коли все цікаво і всьому радий. Ось чому ручки, блокноти, папки і кошики канцелярії Гапчинської відразу стали популярні серед школярів.

Стильні ручки для школярів з картинками Гапчинської

Школярки в захваті від яскравих ручок з кумедними ангелятами Гапчинської , які із задоволенням поїдають шоколад, вершки, тістечко, сосиски або безперестанку приміряють різні вбрання. Ліцензійну колекцію канцтоварів для школи або офісу від ТМ Axent і Kite з оригінальними зображеннями великоголових модниць ви зможете замовити оптом з доставкою. Ручки продаються в упаковках з 28 наборів (всього 1260 штук).

Оригінальні блокноти і записні книжки з ангелятами Гапчинської

Радіти картинам Гапчинської люблять не тільки діти. Блокноти і записні книжки з позитивними зображеннями допомагають дорослим поглянути на повсякденну роботу з ноткою гумору, що дозволяє зняти зайву напругу. За ніжні почуття, які викликають творіння Євгенії, її визнали не тільки в країнах СНД. Картини Гапчинської зберігаються в дорогих приватних колекціях Англії, Іспанії, Німеччини, Японії, Франції, а також США.

Щоденники цієї серії виготовлені з якісних матеріалів з використанням сучасних технологій друку, що дозволяє передати всі фарби і деталі оригінальних картин відомого художника. Щільність паперу становить 70 г / м2. Середній формат включає в себе 288 аркушів розмірів 14,5 * 20,6 см. В кінці щоденника ви можете скористатися календарем або точним зображенням політичної карти України і всього світу.

Гаманці та пенали з серії Гапчинської для першокласників

Порадуйте свою маленьку леді першим особистим гаманцем. Акуратні, односекційні кошелечкі з тематичним зображенням янголят Євгенії допоможуть зберегти кишенькові гроші ваших дітей і стати привабливим аксесуаром їх гардеробу. Серед канцтоварів Гапчинської ви також можете замовити барвисті пенали або пластмасові папки для дівчаток. Вся продукція цієї серії пройшла перевірку якості і призначена для довгострокового використання школярами.