Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Каталог

До самим частоіспользуемих на сьогоднішній день видів офісної техніки можна віднести брошурувальники, або біндери. Ці пристосування, що розрізняються як по набору функцій, так і за матеріалами виготовлення, служать для якісного, швидкого зшивання паперів між собою. Вони стануть в нагоді не тільки в поліграфічній промисловості, а й практично в будь-якому офісі. З ними надійно скріпити від декількох десятків до сотень листів можна легко і акуратно. Документи, буклети, креслення, наочні матеріали компанії будуть виглядати презентабельно, що обов'язково для підтримки іміджу фірми. Використовувати брошюратор формуванні внутрішніх архівів, оформленні проектних паперів, прайс-листів, меню і т.д. Вони необхідні і для виготовлення дрібних партій рекламних матеріалів - блокнотів, календариків і т.д.

Де купують біндери жителі України?

Практично всі фірми України зараз користуються зручними і практичними біндерами. Для того, щоб в Україні купити биндер, сучасні покупці мають найширші можливості. Це цього достатньо відвідати спеціалізовані магазини, які торгують різного роду машинами для офісів. Точок продажів оргтехніки зараз багато не тільки у великих містах, а й в невеликих. Якісні біндери можна не тільки знайти в наявності магазинів, але і, при необхідності, замовити. Для жителів Києва питання про вигідну покупку брошюраторов не варто. Вигідно купити биндер в Україні можна в сотнях відповідних точок продажів. Для дуже зайнятих людей, які не бажають витрачати час на поїздки по магазинах, існує можливість покупки брошюратора в інтернет-магазинах. Багато з них мають офіси на території України. Віртуальні магазини надають покупцям широкий асортимент техніки, ціни на які практично не відрізняються від тих, що діють в звичайних магазинах.

Різноманітність цін на брошюратори на території України

Вартість біндеров для жителів України і її столиці Києва може суттєво відрізнятися в залежності від багатьох факторів. Це - конструктивні особливості брошюраторов, що обумовлюють набір їх функцій. Розглянемо всі ці фактори докладніше:

  • Використання металевої пружини або пластикової. Машини, що скріплюють паперу за допомогою металевих пружин, зручні, але таке зшивання неідеально для, наприклад, виготовлення дрібних папок документів, або матеріалів для використання на презентаціях. Пластикові пружини - кращі на сьогоднішній день для зшивання аркушів паперу. Вони дають можливість робити навіть великі папки легкими, пластик доречний завжди, універсальний і більш дешевий. Біндери, що використовують такі пружини, підтримують функції видалення або додавання сторінок, що важливо, якщо копії документів зробити важко. Існують і універсальні типи брошурувальних машин, з якими можна використовувати будь-які пружини. Тим самим можна сказати, що купити брошюратор за найбільш високими цінами можна, якщо він є універсальним. Дешевші - використовують пластикові пружини, а ті, що працюють тільки з металом - найбільш економічний варіант.
  • Чим більше максимальне число скріплюються аркушів за один раз, тим вище ціна за брошюровщик.
  • Розширений функціонал: можливість роботи з великим числом форматів паперу, змінювані кут розвороту і форма отворів (квадратні або круглі), а також більш широкий вибір витратних матеріалів накладає визначають те, який буде у брошюратора ціна в магазині. Чим універсальніше биндер, тим вище його вартість.