Чтобы скачать интересующую Вас информацию, пожалуйста, авторизуйтесь либо укажите Ваш e-mail и имя:

Вхід

Новий користувач? Зареєструватися
Меню
Відкрити фільтр
Вартість / грн
-
Виробник
Формат
Каталог

Офіси, навчальні заклади, банки, державні установи та інші структури не можуть обійтися без офісного паперу. Даний канцелярський продукт використовується практично у всіх сферах. На перший погляд здається, що нічого особливого в покупці офісного паперу немає, проте користувач повинен розуміти, що від її якості буде залежати безпека принтерів і МФУ, ксероксів, факсів та, звичайно ж, сама друк. Спробуємо розібратися і з'ясувати, що повинен знати споживач, які види офісних листів існують. На що необхідно звернути увагу при покупці офісних листів?

Найчастіше споживачі оцінюють якість паперу за кольором і щільності. Існує думка, що якщо листи щільні і білі - значить це високоякісний папір. Не можна з упевненістю сказати, що дане твердження хибне, проте виникає логічне запитання: як можна перевірити зовнішні показники паперу, купуючи її в інтернет-магазині? Навіть в стаціонарній канцелярії не завжди є листи-зразки, так як продукт продається упаковками. Перш ніж придбати офісний папір в Києві, необхідно звернути увагу на диференціальні ознаки і на їх числові значення. До таких ознак належать клас, білизна, гладкість, щільність і непрозорість паперу.

Класи (категорії):

  • Клас А. До нього відносяться листи вищої категорії. Вони задовольняють всі вимоги сучасних друкованих пристроїв і забезпечують відмінну якість друку. Продукція цього класу відрізняється стійкістю до деформацій і підходить для одно- і двосторонньої друку.
  • Клас В. Продукція даної категорії є оптимальний варіант за ціною і якістю. Її технічні показники трохи нижче класу А, але це не заважає застосовувати її для друку офісної документації.
  • Клас С. Така офісний папір в Києві призначена для друку на стандартних пристроях, які не висувають особливих вимог до паперу. Якість друку - задовільний.

Фізичні властивості

  • Щільність. Даний показник важливий для роботи оргтехніки з папером. Оптимальне значення щільності становить 80-90 г / м2. Якщо показники менше, то принтер може захоплювати по два листа одночасно.
  • Товщина. Цей показник повинен бути 100 мкм, тобто стопка зі ста листів повинна мати товщину 1 см.
  • Непрозорість. Дана властивість грає важливу роль, якщо папір використовується для двостороннього друку.
  • Гладкість. Якісні листи повинні бути гладкими, в іншому випадку зображення буде роздруковано нечітко.
Умови зберігання

Після того як ви купили офісний папір zoom А4 в Києві, ви повинні подбати про умови її зберігання. Папір повинна зберігатися в горизонтальному положенні. Бажано, щоб вона весь час перебувала в упаковці, яка захистить продукт від впливу вологи і запобіжить його деформацію, в зв'язку з цим рекомендується завантажувати в слот оргтехніки папір невеликими порціями. Найбільш сприятливими умовами для зберігання паперу офісного maestro в Києві будуть приміщення, де середня температура повітря - близько 20 градусів, а рівень відносної вологості не більше 50%.

Статистичні дані свідчать, що за останній рік рівень споживання паперу для друку збільшився в півтора рази. Дана тенденція пояснюється розширенням електронного документообігу. Оскільки попит на офісну продукцію зростає, пропозиція повинна йому відповідати. Компанія «Агат-97М» пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування оргтехніки. У нас можна придбати оптом і в роздріб всі види канцелярського приладдя, в тому числі і офісний папір зум в Києві.